Menu
Your Cart

Lamiess St-18 Elektrikli Tel Zımba Makinesi

Lamiess St-18 Elektrikli Tel Zımba Makinesi
$2,300.00

LAMİESS ST - 18 ELEKTRİKLİ TEL ZIMBA MAKİNESİ

 

Elektrikli zımba makineleri işlevsel, kullanışlı ve pratik olmalarından dolayı birçok farklı alanda birçok farklı kişi tarafından tercih edilen ürünlerdendir.


Özellikle seri zımbalama yapılacak işlerde kullanılan bu ürünler ile kısa süre içerisinde büyük alanları ya da çok sayıda materyali zımbalayabilirsiniz.
Elektrikli zımba makineleri yüksek kapasiteye sahip kartuşlar ile ön plana çıkar.

Zımba haznesi diğer adı ile kartuş alanında bulundurulacak zımba teli sayısı oldukça fazla olan bu ürünler ile ara vermeden ve sık sık zımba teli değiştirilmesine ihtiyaç duyulmadan zımbalama işlemlerini seri bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Ayrıca diğer bir özelliği de zımbalama işlemini yaparken ayı zamanda sıkıştırma işlemini de kolaylaştıran bu makineler ile düz bir şekilde daha düzgün ve sıkı bir zımbalama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Elektrikli Tel Zımba Makinelerin Özellikleri :


Elektrikli zımba makinelerinin zımba işlemini gerçekleştirmesi için basacağınız mandalının yumuşak yapıda olması zımbalama işlemi sırasında ağrı ya da baskı hissetmeden kolay bir şekilde zımbalama işlemini tamamlamanızı sağlar.

Taşınabilir ve şarjlı olan bu elektrikli zımba makinelerini istediğiniz yere kolayca götürebilir ve zımbalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bataryalı olan bu ürünlerin şarjını tam doldurarak saatlerce kullanabilirsiniz.


Şarj süresinin uzun olması ile aralıksız kullanabileceğiniz bu ürünü birçok yerde kullanabilirsiniz.

Bazı elektrikli zımba makinelerinde darbe tetikleme özelliği vardır. Bu özellik sayesinde daha sert zeminlerde zımbalama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Her ürünün darbe tetikleme özelliğinin aktif edilmesi farklılık gösterse de genelde şaltere basarak ya da zemine bastırarak otomatik bir şekilde bu özelliği aktif edebilirsiniz.

Elektrikli zımbalar tasarlanırken geri tepmelerin ve zımbaların fırlatılmasının önüne geçmek amacıyla güvenli burun özelliği eklenmiştir.


Bu özellik sayesinde elektrikli zımba makineleri geri tepme ya da zımba telinin fırlaması gibi sorunlar minimuma inerken böyle sorunların yaşanması esnasında da zarar görmeniz engellenir.

Elektrikli tel zımba makinelerinde bir marka olan Lamiess firması, kullanıcılarına ihtiyaç duyabilecekleri tüm özellikleri barındıran birbirinden farklı işlevselliğe sahip makine seçeneklerini sunuyor.


Ayrıca elektrikli tel zımba sarf malzemelerini de bünyesinde bulunduran firma sizlerin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürün gruplarında sizlere seçenekler sunuyor.


Elektrikli tel zımba makinelerine dair birçok farklı modeli bulabileceğiniz firmada, kendi işinize ve aradığınız özelliklere en uygun olan modelleri, sarf malzemeleri ile birlikte kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

 


 

 • Düz zımbalama
 •    150 sayfa
 • Zımbalama hızı
 •    40 adet/dakika
 • Zımba türü
 •    23/8
 • Voltaj
 •    220V 50 Hz / 30W
 • Ebat
 •    490 x 260 x 355 mm
 • Ağırlık
 •    26.5 kg.
Write a review