Menu
Your Cart

Tata K 40 Anahtar Dolabı

Tata K 40 Anahtar Dolabı
$130.00

TATA K - 40 ANAHTAR DOLABI

 

Anahtar dolapları birçok amaç için kullanılmaktadır.

Özellikle değerli eşyaların konulduğu kilitli kasaların anahtarları için de güvenli bir yer arayanların tercihi olan anahtar dolapları ile kimsenin ulaşmasını istemediğiniz anahtarlarınızı saklayabilirsiniz.


Sağlam, hafif ve taşınabilir özelliği olan bu anahtar dolapları çok işlevsel bir yapıya sahiptir.

Kendi içerisinde bölme ve katları olan bu anahtar dolapları genellikle demir yapılıdır.

Sadece değerli anahtarların saklanması ile sınırlı kalmayan bu anahtar dolaplarını birçok farklı amaç için de kullanabilirsiniz.


Özellikle bölmelerin farklı boyutlarda olması sayesinde büyüklü küçüklü birçok anahtarı kolay bir şekilde yerleştirebilirsiniz.


Ya da işletmesini gerçekleştirdiğiniz bir yerin yedek anahtarlarını kolay bir şekilde saklayabilir ve ihtiyaç duyduğunuz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

 


Anahtar Dolabının Çalışma Şekli :

 


Anahtar dolabı çeşitleri çok fazladır.
İlk olarak anahtar dolapları kapaklı ya da kapaksız dolaplar diye ikiye ayrılır kapaksız dolaplar sadece anahtarların belli bir düzende yerleşmesi için kullanılır.

Kapağı olmayan bu dolapların kirlenmesi ve tozlanması kolay olur. Kapaklı dolaplar ise cam kapaklı, alüminyum kapaklı gibi çeşitlere sahiptir. Bu tarz kapaklı dolapların anahtarı ile kilitleme işlemini gerçekleştirerek güvenle kullanabilirsiniz.


Kapaklı dolapların kilitleri de şifreli ya da anahtarlı kilitli olabilir. Şifre kilitli olan anahtar dolaplarında kendi belirleyeceğiniz şifre ile kilitleme işlemini yapabilirsiniz.

 

Anahtar dolabı çeşitleri çok fazladır.
İlk olarak anahtar dolapları kapaklı ya da kapaksız dolaplar diye ikiye ayrılır kapaksız dolaplar sadece anahtarların belli bir düzende yerleşmesi için kullanılır.


Kapağı olmayan bu dolapların kirlenmesi ve tozlanması kolay olur. Kapaklı dolaplar ise cam kapaklı, alüminyum kapaklı gibi çeşitlere sahiptir.

Bu tarz kapaklı dolapların anahtarı ile kilitleme işlemini gerçekleştirerek güvenle kullanabilirsiniz. Kapaklı dolapların kilitleri de şifreli ya da anahtarlı kilitli olabilir.


Şifre kilitli olan anahtar dolaplarında kendi belirleyeceğiniz şifre ile kilitleme işlemini yapabilirsiniz.


Özel eşyalarınız sakladığınız alanların anahtarlarını muhafaza etmek istiyor iseniz ;

Küçük ya da Orta boy bir anahtar dolabı sizin ihtiyacınızı karşılayabilirken, otel ya da büyük bir işletmede birçok anahtarı muhafaza etmek için büyük bir anahtar dolabı sizin işinizi görür.


 

  • Kapasite
  •    40 adet
  • Kilitleme Şekli
  •    Anahtarlı Kilit
  • Ebat
  •    375 x 390 x 65 mm
  • Ağırlık
  •    3.9 kg.
  • Renk
  •    Bej
Write a review