Menu
Your Cart

Lamiess 42X58 Künyelik 100'Lü

Lamiess 42X58 Künyelik 100'Lü
$22.00

LAMİESS 42 X 58 MM DİKEY KÜNYELİK

 

Masaüstü reklamlıklar kişilere verilmek istenen mesajın ya da ulaştırılmak istenen reklamın kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla son yıllarda sık sık başvurulan bir yöntemdir.

 

Bu yöntem ile reklam verecek kişi, firma ya da kurum, kendi tasarımını, logosunu, sloganını ya da ürününü kullanarak vermek istediği mesajı en iyi şekilde kişilere ulaştırabilmekte.

 

Masaüstü reklamlıkları çok çeşitli materyaller üzerine yapılacak reklam ya da tanıtım baskıları ile kullanılır.

 

Masaüstü reklamlıklarına örnek verecek olursak, masaüstü reklam panoları, masaüstü isimlikler, masaüstü resimlikler, resim çerçevesi ve künyelikler, kartvizit kutuları, masaüstü kalemlikler, şikayet, öneri ve bahşiş kutuları olabilir.

 

Masaüstü reklamlıklarının en büyük avantajı, bu reklamlıkların bulunduğu masa sahibine reklamın yapılması ile sınırlı kalmaz, bir şekilde masaüstü reklamlıklarının kullanıldığı masa ya da masa sahibi ile işi olan tüm kişilerin bir şekilde bu reklamlıklar ile etkileşim içinde olması sağlanarak reklam alanı geniş tutulur.

 

Örneğin banka tarzı ya da devlet kurumu tarzı bir yerde kullanılacak masaüstü reklamlıkları ile günde onlarca belki de yüzlerce kişinin yapılan bu reklam ile etkileşim kurması sağlanır ve yapılan reklamın doğrudan kişilere ulaşması kolaylaşır.

 

 

Model

Kullanım Alanı

Kutu Adedi

DİKEY

42 x 58 mm

100

 

 

Çeşitli Boyutları Mevcuttur

 

 

Write a review